בזכות הצנחנים יש לנו ירושלים ויש לנו... תפידנית!

התפידנית הפכה היום לחלק בלתי נפרד מחיינו, עד שנראה כאילו שמרה על התפילין שלנו מאז ומעולם. אבל מתברר שעד לפני שנים מספר,  לאנשים רבים נגרם פסול בתפילין, מפני שהתפילין היו חשופות לנזקי מזג האוויר,  ולנזקים שבשגרת השימוש בהם יומיום.

מי חשב על הפטנט הזה?

מסתבר שהכול התחיל בזכות אמיתי, אז צנחן ביחידת מילואים. אמיתי השתתף בהרבה צניחות אבל באותה פעם חשש מאוד, הצניחה באותו הלילה לא הייתה אמורה להסתיים בחזרה לבסיס עם הטיולית, הפעם היה מתוכנן לגדוד תרגיל גדול - צניחה לילית באזור הררי עם הציוד, ופשיטה שתימשך עד... שיימאס למח"ט. אמיתי ידע מה משמעותה של צניחה באזור הררי כזה, פירושה אחוז גבוה מאוד של גפיים שבורות. אך לא מזה הוא חשש, אמיתי לא ידע מה יעשה עם התפילין שלו, לקחת או לא לקחת, אם ייקח יש סיכוי רציני שהתפילין יינזקו, ייחבטו אל הקרקע בצניחה, ואפילו אם ישרדו את הצניחה, מזג האוויר צפוי להיות קשה.

לא משנה כרגע מה עשה אמיתי באותו תרגיל, הדבר החשוב באמת הוא, שמאז הוא לא הפסיק לחשוב פתרון כיצד לשמור על התפילין. הוא פנה בבקשה לרב ישי באב"ד מתפילין בית א-ל, ומאז זה כבר היסטוריה... הרב ישי "הרים את הכפפה" ויחד עם צוות מקצועי שלם פיתחו את התפידנית הראשונה, הציבור קיבל את התפידנית באהבה, והיא מזוהה כיום יותר מכל עם הציבור הדתי לאומי, לוחמת איתם ביחידות המובחרות, חובשת את ספסלי בתי המידרש, וחורשת את הארץ לאורכה ולרחבה.

אז... תשמרו על עצמכם ועל התפילין שלכם!

היזהרו: קיימים כיום בשוק מוצרי חיקוי בעיתיים, ידע הציבור ויזהר!

 

מאמרים נוספים

בזכות הצנחנים יש לנו ירושלים ויש לנו... תפידנית!

בזכות הצנחנים יש לנו ירושלי…

התפידנית הפכה היום לחלק בלתי נפרד מחיינו, עד שנראה כאילו שמרה על התפילין שלנו מאז ומעולם. אבל מתברר שעד לפני שנים מספר,  לאנשים רבים נגרם פסול בתפילין, מפני שנחשפו לנזקי הסביבה,

מה מייחד אותנו תפילין בית אל

מה מייחד אותנו תפילין בית א…

למה כדאי לי לקנות תפילין בית אל? איך לבחור תפילין שיהיו עמידות לכל החיים? במאמר זה מופיעים חלק מהדגשים שלנו בתהליך ייצור התפילין, שהופכים את התפילין שלנו לכל כך מיוחדות    

כיסויד - נרתיק לתפילין

כיסויד - נרתיק לתפילין

כיסויד- מגן גמיש לתפילין של יד פטנט חדש ובלעדי!  עוד מוצר איכות של תפילין בית א-ל כיסוי לתפילין של יד יוצר כדי להגן על התפילין בעת השימוש בהן, מפני חיכוך בבגד, בגוף ובכל גורם שוחק אחר. שחיקת פינות התפילין, .

התאמת קשר תפילין של ראש

התאמת קשר תפילין של ראש

על מנת להתאים את היקף רצועת הראש למידת ראשך משתמשים ברצועה הימנית. ניתן לראות כיצד הרצועה הימנית עוברת בתוך הקשר של ראש בצורת האות "S". יש להשתמש בצבת (פלייר) חלק ולא משונן כדי שלא לפצוע את הרצועה. 

 
 
 
טלפון: 02-997-4560 | פקס: 02-997-4017 | שיחת חינם 1-800-79-55-54 | אימייל: info@tefillin.co.il