סט תפילין - המתנה המושלמת לבר מצווה

על פי המסורת היהודית כל בן י"ג שנים מחוייב לקיים את המצוות, לכן כשמחפשים מתנות אישיות לבר מצווה נהוג לרכוש לקראת בר המצווה זוג תפילין עבור הבן מכיוון שהתפילין הן מצווה מיוחדת שמבטאת קשר וברית בין עם ישראל לקב"ה, קשר המתבטא גם בהעברת המסורת מדור לדור ובחיוב של ההורים והסבים להנחלת הערכים לדור הבא. כשמחפשים מתנות מקוריות לבר מצווה ערכת תפילין לבר מצווה היא הבחירה הנכונה שכן קיום מצוות תפילין הינה פעולה הטעונה ברגש רוחני רב, רגש הטומן בתוכו את החובה והזכות להנחיל את ערכי היהדות לדור הצעיר.

קניית תפילין לבר מצווה - מתנה לדורות

מכיוון שתהליך ייצור התפילין כיום מאפשר שימוש בחומרי גלם חזקים – עור בהמה גסה, התפילין הופכות לנכס משפחתי. אורך חיי התפילין הוא מעבר לדור (מלבד פרשיות שהדיו רגיש יותר ונוטה להתפורר עם השנים), כך שרכישת תפילין לבר מצווה מסוג איכותי תוכל לשמש את המשפחה לדורות

(היום מתחילה להיווצר מסורת בו תפילין של הסב עוברות לנכד לאחר 120. כמובן שבמקרה כזה נדרשות פעולות של בדיקה ושיפוץ לתפילין)

סט תפילין מתנה עם ערך רוחני

רכישת תפילין לבן הינה רעיון מצוין למתנה לבר מצווה גם בגלל הערך הרוחני שיש בהן. לקנות מתנה שהיא עצמה מצווה, ובמיוחד כאשר משקיעים בתפילין מהודרות זו אמירה מאד משמעותית עבור ילד בר המצווה. במקום לומר לו: תניח תפילין זו מצווה חשובה, הילד רואה עד כמה המצווה חשובה לנו דרך ההשקעה בקניית התפילין, כאשר הבן רואה שאנחנו משקיעים ברכישת סט תפילין לבר מצווה זהו מסר חינוכי שאומר, לנו חשוב קיום המצוות ואנחנו מוכנים להשקיע בכך ממיטב כספנו.

אילו תפילין מומלץ לקנות?

אם החלטתם לרכוש תפילין או סט תפילין לבר מצווה הכולל טלית ותפילין לבר מצווה בתור מתנה לבר מצווה לילד דתי חשוב לכם שהוא יניח את התפילין לאורך כל השנים, ואנו ממליצים להשקיע בתפילין מהודרות, תפילין העשויות מעור בהמה גסה. היתרונות של תפילין אלו הן מבחינת איכות ומבחינה הלכתית. שני יתרונות אלו תלויים לחלוטין בשיטת הייצור ובהקפדה של כל יצרן.

בתפילין בית אל תהליך הייצור נעשה על פי תקן הלכתי שנקבע יחד עם גדולי הרבנים שבאו לביקור במפעל.

תו התקן ההלכתי של תפילין בית אל מאפשר לך לדעת כמה מאמץ ועבודה הושקעו בתפילין שלך.

היתרונות ברכישת תפילין בית אל

תפילין בית אל הינו מפעל ייצור שמייצר תפילין במגוון רמות כבר כמעט 40 שנה. מפעל ותיק שעומד מאחורי התפילין האיכותיות אותן הוא מייצר בקפידה רבה. מכיוון שתהליך הייצור במפעל הוא ידני, כל זוג תפילין מיוצר כאילו הוא זוג תפילין בודד ולכן הוא מקבל את כל תשומת הלב והאהבה. עם השנים נצבר ידע וניסיון רב ותהליך הייצור השתכלל וכל הזמן מתחדש. ניתן לראות עד כמה המפעל חדשני ומתקדם גם לפי המוצרים הנוספים שהמפעל פיתח: התפידנית- תיק מגן לתפילין, שיצאה לשוק כבר ב1996, הקופסהוד והכיסויד, כולם מוגנים בזכויות יוצרים. המפעל ממשיך לפתח ובקרוב יצאו מוצרים נוספים.   

טיפים לרכישת תפילין

בשלב ראשון חשוב לא לחכות לרגע האחרון. תהליך ייצור זוג תפילין במפעל שלנו אורך 13 חודשים. לרוב אנחנו מכינים אותם עד לשלב שלפני הכנסת הפרשיות ומחכים לבואכם להשתתף בתהליך המופלא הזה יחד איתנו.

בשלב שני, כדאי לוודא מה המסורת המשפחתית מבחינת קשר ראש וקשר תפילין של יד, נוסח ויד המניח.

בשלב שלישי, ניתן להתקשר למרכז ההזמנות הארצי 029975158 ולקבל הסבר מפורט על התפילין שלנו ויחד לבחור את התפילין המתאימות לכם.

בשלב הרביעי כדאי לתאם מועד לביקור חוויתי במרכז המבקרים שלנו יחד עם כל המשפחה (כולל סבא וסבתא) לסיור במקום ולהכנסת הפרשיות לתפילין שלכם.

לאחר הכנסת הפרשיות נמשיך בתהליך הייצור של התפילין הכולל: תפירה, הדבקה, שיוף, צביעה ב-4 שלבים, צביעת שי"ן, עשיית הקשרים, ניקוי סופי והכנה למשלוח.

איך מזמינים תפילין?

חייג עכשיו להזמנת תפילין  1800795554

אפשר להזמין דרך האתר במספר דקות ולקבל אישור הזמנה למייל

או חייג להתייעצות חינם 029975158

 

מאמרים נוספים

התפילין על פי הסוד

התפילין על פי הסוד

כיצד הנחת תפילין מקשרת אותנו לאבות האומה? היכן נרמז שאדם ירא שמים המניח תפילין זוכה לתחיית המתים? מה הקשר בין תפילין לקשר נצחי בין חתן וכלה? איך התפילין עוזרות לנו להבין שכל כוח פעולתנו בעולם מאת ה'?

התאמת קשר תפילין של ראש

התאמת קשר תפילין של ראש

על מנת להתאים את היקף רצועת הראש למידת ראשך משתמשים ברצועה הימנית. ניתן לראות כיצד הרצועה הימנית עוברת בתוך הקשר של ראש בצורת האות "S". יש להשתמש בצבת (פלייר) חלק ולא משונן כדי שלא לפצוע את הרצועה. 

תפילין בתשעה באב

תפילין בתשעה באב

  מתי מניחים תפילין בתשעה באב? מדוע לא מניחים תפילין בתפילת שחרית של ט' באב? למה יש שינוי בזמן הנחת תפילין בט' באב?  

המקור להידור מצווה בתפילין

המקור להידור מצווה בתפילין

למה להדר במצוות תפילין? עד כמה להשקיע בהידור? מצורפת דוגמא להידור מצוה בתהליך ייצור התפילין, במפעל תפילין בית אל, על פיה ניתן לראות עד כמה אנו משקיעים כדי להוציא מתחת ידנו את התפילין הטובות ביותר  

 
 
 
טלפון: 02-997-4560 | פקס: 02-997-4017 | שיחת חינם 1-800-79-55-54 | אימייל: info@tefillin.co.il