המדריך לקניית תפילין בית אל

 המדריך לקניית תפילין בית אל

תהליך קניית התפילין

בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לקנות את התפילין המהודרות של תפילין בית אל.  להלן פרטים מספר שכדאי לדעת.

בנכם כבר בן עשר? מתי כדאי להזמין לו תפילין?

בר מצווה אינו מאורע הבא בהפתעה. יש זמן רב להתכונן לו (שלוש עשרה שנים!.) כדאי לנצל יתרון זה כדי להזמין את התפילין מוקדם יותר, וליהנות מייבוש ארוך יותר לתפילין. (עד שלוש שנים, ללא תוספת תשלום.) ייבוש ארוך לתפילין מעניק חוזק ויכולת עמידות גבוהה יותר במשך השנים. (ייבוש התפילין נעשה כאשר הבתים עדיין בתהליך הייצור.) הזמנה מראש נותנת גם את האפשרות ליהנות מפריסה רחבה יותר של התשלום בעבורן.

לא הזמנתי ייבוש ארוך, עד מתי אוכל להזמין תפילין?

הזמנת תפילין בהתאמה אישית, צריכה להיעשות חודשים מספר לפני הנחת התפילין. הדבר נצרך במיוחד אם תרצו להיות נוכחים בהכנסת הפרשיות של התפילין שלכם.  

מכל מקום, אם החלטתם לקנות קרוב למועד הבר מצווה, התקשרו אלינו בזריזות, כדי שנאתר עבורכם תפילין לבר מצווה המוכנות עמנו להזמנה מהירה.

נותר לכם זמן קצר עד הבר מצווה, ובכל זאת תהיו מעוניינים להשתתף בסיום תהליך ייצור התפילין? בואו עם בנכם לשלב הסופי של קשירת רצועות התפילין והתאמתם למידות הילד.

היכן רוכשים תפילין בית א-ל?

רוב הלקוחות מזמינים באמצעות הטלפון או אתר האינטרנט.

להלן פרטי יצירת הקשר:

אפשרות 1: רכישה באמצעות אתר האינטרנט. באתר תוכלו בעצמכם לבחור את התפילין המתאימות לכם, שלב אחר שלב, עד לסיום ההזמנה. האתר מאובטח ומתבצעות בו רכישות באופן תדיר.

אפשרות 2: למעוניינים במסירת פרטי תשלום רק באמצעות הטלפון, ניתן למלא את הפרטים באתר, וליצור קשר טלפוני כדי לסיים את ההזמנה.

אפשרות 3: נשמח תמיד לענות לכם במרכז ההזמנות הארצי, הנמצא במפעל שלנו. שם ניתן כמובן גם לבצע את ההזמנה ולקבל הסברים.

אפשרות 4: ניתן להגיע למפעל בבית אל או לחנות המפעל בירושלים (עדיף בתיאום), לקבל הסבר על התפילין שאנו מייצרים, ולבצע רכישה במקום

הזמנתי תפילין, מה עוד אני צריך לדעת?

מפעל תפילין בית אל מאפשר לכל רוכש תפילין לקבל סיור במרכז המבקרים במפעל, לראות ולקבל אצלנו הסבר על כל תהליך ייצור התפילין. למעוניינים להשתתף גם בהכנסת הפרשיות, תהיה זו חוויה מומלצת מאד לכל המשפחה.

כיצד יגיעו אלינו התפילין?

על פי רוב, התפילין נשלחות בדואר ישראל. המשלוח הוא על חשבוננו ובאחריותנו המלאה, עד קבלת התפילין. אפשר לאסוף את התפילין גם במפעל תפילין בית א-ל בישוב בית אל, בתיאום מראש, או בחנות המפעל בירושלים (רח' כנפי נשרים 10 גבעת שאול). ניתן לקבל את התפילין בדואר שליחים בתוספת תשלום.

 

מאמרים נוספים

כיסויד - נרתיק לתפילין

כיסויד - נרתיק לתפילין

כיסויד- מגן גמיש לתפילין של יד פטנט חדש ובלעדי!  עוד מוצר איכות של תפילין בית א-ל כיסוי לתפילין של יד יוצר כדי להגן על התפילין בעת השימוש בהן, מפני חיכוך בבגד, בגוף ובכל גורם שוחק אחר. שחיקת פינות התפילין, .

תפילין בתשעה באב

תפילין בתשעה באב

  מתי מניחים תפילין בתשעה באב? מדוע לא מניחים תפילין בתפילת שחרית של ט' באב? למה יש שינוי בזמן הנחת תפילין בט' באב?  

מהן תפילין מהודרות

מהן תפילין מהודרות

היכן כתוב שצריך להדר במצוות תפילין? עד כמה להשקיע בהידור? מצורפת דוגמא להידור מצוה בתהליך ייצור התפילין, במפעל תפילין בית אל, על פיה ניתן לראות עד כמה אנו משקיעים כדי להוציא מתחת ידנו את התפילין הטובות ביותר.

הוראות לשמירה על התפילין

הוראות לשמירה על התפילין

איך תשמור כראוי על תפילין? הוראות לשמירה נכונה על התפילין. שמירה יום יומית: התפילין עשויות מעור, והן רגישות לרטיבות, לחות, חבטות, ולשינויי טמפרטורה ולהבדלי חום וקור.

 
 
 
טלפון: 02-997-4560 | פקס: 02-997-4017 | שיחת חינם 1-800-79-55-54 | אימייל: info@tefillin.co.il